Firma

Tradycja Umiejętności Rzetelność

Veni Spółka Akcyjna to nowa, dynamicznie rozwijająca się firma, produkująca bezbarwne opakowania szklane. Spółka jest właścicielem znanej od dawna Huty Szkła TUR, mającej bogatą tradycję i doświadczenie w tego typu produkcji. Historia huty zaczęła się w 1842 roku i trwa do dnia dzisiejszego. W trakcie całego okresu funkcjonowania była ona wielokrotnie modernizowana. Obecnie po kompleksowej przebudowie w latach 2014/2015 jest nowoczesnym, w pełni zautomatyzowanym, wykorzystującym innowacyjne technologie, a także przyjaznym środowisku przedsiębiorstwem. Na przestrzeni lat firma nabyła wiedzę i umiejętności niezbędne do tworzenia wyrobów spełniających najwyższe standardy i oczekiwania odbiorców.

Satysfakcja Klienta i systematyczny rozwój firmy to główne cele naszej działalności, do których dążymy poprzez nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji, unowocześnianie procesu produkcji oraz wdrażanie nowego wzornictwa.

Veni S.A. gwarantuje najwyższą jakość produktów, profesjonalną obsługę oraz wszelkiego rodzaju pomoc na każdym etapie współpracy.

Tradycja Umiejętności Rzetelność

Łukasz Cyfert- Wiceprezes Zarządu

Marcin Welz– Dyrektor Techniczny

W dniu 17 listopada 2015 roku Veni S.A. otrzymała Certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań normy ISO 9001:2008

Certyfikat ISO.pl

Veni S.A. posiada ŚWIADECTWO JAKOŚCI ZDROWOTNEJ H-HŻ-6071-159/15/D

certyfikat PZH